View Single Post
Staro 20.02.2017., 07:48   #136
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Kada vučeš za jezik..
Kupujem GPU od dečka kojeg sam preopoznao sa panoramixovih slika, vratilo mi se sjećanje.Dogovaramo se preko PM-a, nalazimo se na dogovorenom mjestu, kupujem od ¨scumbuga¨ GPU za koji tvrdi da je nova.
Dolazim doma, stavtljam GPU u kantu ne radi.Odlazim kod frenda servisera, ovaj nakon analize GPU-a. kaže mi dobro te je ovaj nasanjkao uvalio ti je reparirani GPU, kondići su kao buhtle.Zovem dečka, nikada se nije javio na mob.
Jebeš pare.. stvar je karaktera i principa.
Forum filozofi će kazati sam si kriv šta nisi gledao.

Pišem na forum, kako sam bio prevaren.Još dva čovjeka su mi se javila da su isto prevareni i da ne čačkam mečku jer su preoprodavači repariranih komponenti pod protektoratom moderatora koji su i danas aktivni na pc expert forumu.Ja sam naravno perma banovan jer sam se usudio prozivati i potužiti da sam prevaren.
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
E tu si pogodio.

Nova garnitura moderatora koji dijele banove sakom i kapom za svake sitnice bi otjeralo i kravu iz djeteline.

Tu prvenstveno mislim direktno na Druga Brku.

I što sad? Na sasvim legitimnoj i ok temi, gdje ekipa priča o nekim starim vremenima vas dvojica dođete i počnete prosipati žuč i liječiti privatne frustracije.

donbon - stvarno ne znam što bih ti na ovo rekao, nadam se da ne vjeruješ baš svim ljudima na ovom svijetu kad ti kažu ovakve ili slične gluposti. Ako vjeruješ onda si stvarno naivan i tu ti nema pomoći. Što, stvarno misliš da preprodavači polovnih komponenti na PCE forumu imaju toliko silnu zaradu da mogu podmićivati moderatore da im progledaju kroz prste kad zaseru?

Ajd ono stvarno, duboko udahni i razmisli malo prije nego počneš pisati. Oglasnik foruma je oglasna ploča, nitko od administracije i uredništva nema veze s oglašenim i prodanim, sami i na osobnu odgovornost trgujete ovdje isto kao i na bilo kojem drugom mjestu na internetu.
To što ti imaš svoje mišljenje o forumu, internetu i životu - iskreno, zadrži ga sa sebe, bar što se foruma tiče. Ne nameći drugima svoje priče, teorije zavjere i slične filmove, ovaj forum nije mjesto za to.

Gabre; u čemu je problem? To što si stari član trebaš imati protekcije kod moderatora, a nemaš, pa te to frustrira? Imaš problema s pravilima? 99% forumaša nema, prilagodi se ili nemoj sudjelovati u radu foruma. Budi "jedan od starih članova koji je otišao zbog moderatora."

Onima koji ne mogu skopčati - ljudi se mijenjaju, vrijeme prolazi i nosi svoje, ljudi stare, žene se, dobiju djecu, presele se, dobiju nove interese u životu, jednostavno odu s foruma na neki drugi ili nigdje, sve je to dio priče i života.
I stvarno me ljuti kad pojedinci kao ova dvojica gore spomenutih bezrazložno pljuju po nečemu što postoji 17 godina, što okuplja ljude koji imaju zajednički interes i omogućava nam dio interneta samo za nas, daleko od dnevnih sranja i gluposti, gdje možemo zbrisati i kenjati o ćemo već kenjamo. Jel plaćate pretplatu, sudjelujete u održavanju foruma, izdvajate svoje vrijeme i novac da omogućite sve ovo, jel vam se miš potrošio klikajući na reklamu gore desno ili vam je adblock očistio i to?
Uvijek se kontroliram kada pišem na forumu ali sad vam jednostavno moram napisati; ili se urazumite ili odjebite s foruma.

Svima ostalima; nemojte ovu temu pretvoriti u ono što nije i dati prostora pojedincima koji samo čekaju priliku da svoje privatne frustracije i nemogućnost percipiranja forumske zajednice i sebe kao dio nje, izbace u forumski eter i zatruju nama svima prostor na serveru....
tor je offline   Reply With Quote