Tema: Diablo 3
View Single Post
Staro 17.02.2017., 13:07   #8983
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 454
Ljudi malo pretjerujete. Kao prvo Diablo 3 je izasao 2012. tada je izasao i Modern warfare 3 ili Black ops 2, uglavnom nije ni važno. Te igre su imale promjene i update prvih godinu dana i ako ste kupili sve DLC-ove za te igre kostale su vas više nego Diablo 3 i ekspanzija.

E sada Diablo i dalje dobiva content i upgrade FOR FREE! Dok su ovi Call of duty nastavci vec zaboravljeni i pregazeni vremenom.

Ne kazem da je bajno ali kako ste popljuvali sada Blizzard ispada da su najveca govna kod developera a ustvari su cist fer. Btw I ja sam igrao WoW i znam kakve su promjene radili kod klasa ali to se moralo raditi jer su prekardasili pa ja sam u pvpu sa svojim warriorom imao preko 60 keybidngisa. Sto god vi mislili to je previse. I WoW sa svim tim negativnim stvarima i ne znam ni ja sto sve ne sto ste nabrojali nakon 12 sad ce 13 godina je idalje najigraniji MMO na trzištu.

A sto se tice matchmakinga u Overwatchu on je dobar i u standardu je s drugim igrama takvog tipa na trzistu. Aka DOTA 2 i LoL imaju isti.

Jedinu stvar sto su DIablo 3 sjebali je bio pocetak i kakava je igra bila na startu tek se poboljsala sa ekspanzijom i to je to po meni. Ali RMAH je bila super stvar ako mene pitate na njoj sma zaradio skoro 500 eura hahaha
Silthrax je offline   Reply With Quote