View Single Post
Staro 01.02.2017., 20:24   #812
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Pa napisao si da S7 bolji u mraku. Probaj izvući u oba mobitela na PC pa onda usporedi. Tu se vidi kako S7 pati od oštrine. U njemu je Isocell (malo baca više tonove boja) i imx260 koju je nešto bolji u boji ali pati u oštrini. S7 je još skuplji od tvog budžeta (neću ulaziti sa njuskalo spikom oko 3000kn i "lažnim"garancijama)

Kupiš u dućanu i nemaš brige.

Sent from my Nexus 6P
P9 ne mogu izvuci na PC, ali koliko sam i gledao testne slike od S7 na GSM Areni i P9 (ili bilo koji drugi mob) na novcanici ili igdje na slici (low light) nema tog mobitela koji mu dolazi blizu po ostrini.

A sto se laznih gara tice, to je glupost. Moj frend je prodavao preko njuskala S7 koji je uzeo u T-Comu, dobio je 2900 za njega (oglasena cijena je bila 3200).

A sad ako T-Com daje lazne garancije (ili Tele2 ili Vip) to je jedan sasvim drugi problem.

Ali ovo je Huawei tema.

Citiraj:
Autor Tvrdi
P9 je kod mene.
Ali meni kod ažuriranja javlja da nema nove verzije a sad je na 6.0 odn. na maršmelou. Kaj nije P9 već trebao dobit Nougat?
The Chinese brand has announced that it's rolling out EMUI 5 and Android 7.0 to the P9, P9 Lite, P9 Plus and Mate 8 in early 2017. You can jump aboard right now too, if you're will to test out the beta.

Sa http://www.trustedreviews.com/opinio...-nougat-update
Elven je offline   Reply With Quote