Citiraj:
Autor Tvrdi
...inače taj 1.0 motor je jedan od "modernijih" motora i ide jebeno a ne trošii puno. Na kraju kad pogledaš razumom, ako većinom voziš po gradu kao ja... bolje uzet Fiestu koja je 15% manja od Ceedice, ima motor koji bolje vuče kilažu svog auta a troši osjetno manje i jeftiniji za održavanje. Uz to se da i nabaviti za manje para. A i mjenjač je miljama bolji.
Gledao sam i Focusa ali po oglasnicima su masovno dizeli a to meni ne treba jel ne prelazim više od 12 tkm godišnje...ako i toliko...Focus je best buy auto inače, imho
|
Troši taj 1.0., nemoj se zanositi, provjeri sprintmotor
Citiraj:
Autor RAUL
120500 kuna placen novi Ford Focus STLine sa dodatnom opremom ( crna stakla iza b stupa,veliki krovni spojler, automatsko zatvaranje i otvaranje retrovizora sa prilaznim svjetlom ).Garancija 5 godina.
|
Nije loša cijena, to je kojih 15-20 tkn popusta? Ja kada sam gledao sam imao cca popust oko 20tkn, gledao sam Karavan Focus ST line, verzije 1.0 125 ks i 1.5 150 ks.