Citiraj:
Autor Karlo2436
Samo što ta svjetlina kod LCD-a nije baš ugodna za gledanje TV sadržaja u prostoriji sa manje rasvjete. Imam doma i LCD i Plazmu pa uvijek mogu usporediti sliku.
|
Naravno, pa ne stavljaš showroom mod dok si doma. Namjestiš si kak ti paše, nećeš sad oči izgubit. No možda sam se krivo izrazio, više sam mislio na bijelu. Koju su svi ignorirali kad je riječ o plazmi te se samo stavljao naglasak na savršenu crnu i detalje u tamnim scenama. Plazma i lcd, jedan uz drugoga, svijetle scene, sunčan dan, kadrovi neba itd, na plazmi je ta bijela jednostavno siva u odnosu na lcd.
Samo da velim, i ja sam bio pobornik plazme te i dalje mislim da je imala daleko bolju sliku od LCD tehnologije. Al nije bila savršena. Tak da mislim da je OLED budućnost. Mada ga ne uzimam dok ne riješe burn in (image retention), koji usprkos usavršavanjima nije u potpunosti bio riješen ni na plazmama.
Naravno, i cijena OLED-a me malčice odbija.
