Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 16.12.2016., 09:03   #8100
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,523
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
generalno ne, al mislim da bi filips trebo imat bolji zvuk.
Ovako, iso sam po ducanima i nitko bas nije bio susretljiv da mi spaja linije. Filipsa nije bilo za probat. Jedino su u Sony centru u areni imali spojeno vec i njega sam actually jedinog mogao cuti, dobio sam 10% popusta, na kraju platio 1350kn pa sam uzeo Sony: http://www.nabava.net/linije__920/so...d-usb__6843591

Nisam primjetio da je nesto ekstra spor kao sto se prica. NFC poveze u sekundi doslovno i zvucnici su poprilicno kvalitetni, makar su mali i ne previse glasni, ali glasnoca mi nije ni bitna. Izdvojio bi "losiju kvalitetu izrade" same bass kutije, izgleda bas jadno pogled od iza. Sva sreca od naprijed i sa strane izleda pristojno i glavna jedinica izgleda dobro.

Tako da..jos nisam stigo konkretnije isprobat, ali za moje potrebe bit ce sasvim dobra siguran sam. Bass je dubok i ne krci nista, ne primjetim neku distorziju ni na max.

To je jedini model sa tom cijenom da mu raspon krece od niskih 20Hz. Doduse impedancija je 8 Ohma ako to ista znaci. Nisam nasao podatak za SnR. No bitno je da zvuce dobro.
Astral je offline   Reply With Quote