View Single Post
Staro 10.12.2016., 11:55   #213
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
A gle, to su prodajni predstavnici, terenski itd... oni su placeni prema broju realiziranih ugovora, hebe se njima oce korisnik kasnije raskinuti ugovor ili ne a vip se pravi blesav jer od 10 nasjeli 2 ce ostati...

Evo vam doslovce primjer od jutros. Oso na moj vip, nema brojaca i zovnem ja sluzbu za korisnike.

Nemam brojac, kako da znam koliko prometa trosim ?

Samo malo gospodine... vi imate turbo ? Da...

E pa znate to je Pilot Promocija u 3 Zupanije se testira 4G+ i nema ogranicenja. Znaci sve je FLAT, brzina + promet i zato mi je nestao brojac ?

Da, ne broji se nista ! Reko jel moze to napismeno negdje da imam i kaze ona ja vam to ne mogu poslati ali pisite na mail pa ce vam dati taj dopis !

Zavrsim s njom i ponovo pogledam moj vip a brojac se vrnio... vjerojatno ga nema samo u trenutku prelaska nocne u dnevnu tarifu.. evo i dalje se vrti

Ne vjerujte sto vam govore, ne vjerujte terencima... rijetko ce koji korisnik potegnuti do suda da bi snimani razgovori bili argument.

Imate cjenik gdje sve mora biti objavljeno kako je i ova usluga objavljena iako je ne mozete vdjeti na vip stranici u ponudi.

Imate uvjete koristenja jer ih zakonski moraju objaviti pa i za usluge koje nisu u redovnoj i nama vidljivoj ponudi.
silver_tip je offline   Reply With Quote