View Single Post
Staro 29.11.2016., 09:47   #22
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Zanimljivo da kod uplate ne traže osobnu

I kako ja mogu znat broj narudžbe/računa/transakcije ako to nisam ja, da ironija bude veća satavio sam liku iPhone sa PDF-om iz maila (njihovim) di se sve vidi, jel može jednostavnije...drugi put ču i žig ponjet, naravno ne u SM jer tamo više kune ne ostavljam

Uglavnom, to sa osobnom je moj propust, ali ako ti platim a ti nisi u stanju 48h dostavit robu promjeni profesiju, u Futuri IT sam potrošio 20kkn u 10ak kupovina i sve, ali SVE je bilo tamo isti ili drugi dan, ADM također, Links malo slacka po tom pitanju ali ovo sa Svijetom Medija je jebeni kriminal.

Definitivno im predlažem da probaju naručit nešto sa libido.hr-a da vide što je jebeno savršena usluga, sa sportsdirecta isto tako, ako iz Leedsa može doć za 4 dana može i iz jebenog Buzina


@EDIT
I kakvo je to sranje sa rezervacijama, imaš link sa shopa na msanov i ostale lagere u realnom vremenu, kad netko plati online recimo grafu u ADM-u ostali ju više ne vide na lageru (ili se smanji broj dostupnih sa x na x-1 ako je X>=1), ove predpotopne sheme sa rezervacijom su teška retardacija pogotovo ako sam ti PLATIO 100% cijene unaprijed... robe il ima il nema na lageru, na checkoutu kod plaćanja si potvrdio sve relevantne činjenice a ostalo su nepotrebne debilane...

Zadnje izmijenjeno od: Uber Gosu. 29.11.2016. u 10:06.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote