View Single Post
Staro 18.11.2016., 13:25   #2571
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Na Trešnjevci ionako im ekipa nije bajna, neki dan kad sam bio došao pokupit neke stvari imali su upit vezano za notebook i ladice cd dvd pa nisu imali pojma ništa nit da sa optike prijenosnog se skida plastika i stavljla na tu ladicu

Al dobro nema se tu šta čudit, tu je poslodavac kriv. Sramotne plaće i tretiranje radnika kao roba i kažnjavanja su samo pokaz poslovanja..
A ima nešto u tome, a i ljudi koji tamo rade su prvenstveno PRODAVAČI ne serviseri pa dosta tehničkih stvari neznaju. Posao im je da što više prodaju za ostalo ih se ne pita jer imaju za ostvariti budžet kao i svi

Što se tiće SSD-a stojim u obrani prodavačice , nebi niti ja to uzeo na svoju odgovornost jer znam da će iz moga džepa izaći (A plaće u linksu su 3000kn bez prijevoza) a jedan SSD ti dođe 1/3 plaće.
Nije ona kriva što je politika firme takva i što nemaju servis u sklopu trgovine da se to sve odmah proba na licu mjesta

Jer dosta sam radio u tim kompjuter shopovima i uvijek bude problem kod reklamacija, npr. prodaš matičnu (intel) on je vrati da ne radi
ti otvoriš vidiš da je socket sa pinovina rasturen (vjerovatno sa krive strane stavljao procesor) . On kaže takvu je dobio , ti neznaš ......i jbg. problem
zato sam slikao svaki put PINOVE na matičnoj prije prodaje

JBG . treba se znati ograditi
vcendaki je offline   Reply With Quote