Tema: Iskon
View Single Post
Staro 21.10.2016., 07:49   #3931
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,475
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Ovih 19 je zanimljivo, jer se meni isti rezultat prikazal danas na optici. Ištekam lan kabel iz routera, uštekam nazad i opet imam full brzinu. Ko da se desil neki bug u routeru. Btw, dal neko zna supervisora za novi firmware. Dobil sam isti router, ali s podešenjima za ftth, i onaj pass više ne radi.
Ja stvarno ne razumijem kakvi ljudi rade u Iskonu kada nisu u stanju taj bug nakon 10 novih fw-a popraviti.
Što se tiče drugačijeg pass-a za C0 pretpostavljam, ja sam svog forsirao na stock postavke, obrisao rom-d i sve te je uvijek isti supervisor pass, onaj "ag..". Moguće da preko remote managementa vam se nekom skriptom promijeni pass.
Poslao sam ti pm ako si zainteresiran da ga otkrijemo.

Btw ako si dobio novi router za FTTH, to je malo čudno, možda postoji revizija Zyxela koji je i hw drugačiji (kao kod HT-ovog ZTE-a koji u novijoj reviziji podržava gig lan), izgleda li isto ovako;
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote