Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.08.2016., 00:35   #23556
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ne trebam se ja educirat,da sam educiran sam bi si mapirao auto glupsone Sto se doktor poput tebe nije javio ranije,pa da tebi odvedem auto? Ja imam svoju struku u kojoj sam vrlo uspjesan,ne trebam imat magisterij da bi iznio svoja razmisljanja i saznanja o odredjenoj temi,ja prenosim sta sam cuo,bilo tocno ili netocno.

Pobrkao sam piggyback ilitiga plug & play s generickom mapom,piggyback je laznjak.Imao sam takav modul prije 10 godina na passatu,dim sport na prekidac,mogao se palit/gasit...ljudi radite s svojim auta sta ocete,ja sam siguran da bolje mjesto za remap od tunerca nema u blizini.

Sto se tice o nekom drugom 508 i 165ks motoru mogu biti itekako drugaciji,od stock snage do stanja u kojem se nalaze...evo moj izbacio stock 5ks manje ali 40nm vise nego sto su tvornicki podatci...pa ti budi pametan.
Uvrede su ti o jaja pobrkao si da. Genericke mape su odlične za novije aute koji nisu puno prešli i sve je serijski. Svaki valjci mjere drugačije, ne uzimaj srcu brojke osim usporedbu prije i kasnije. Svi motori će biti isti i izbaciti rezultat unutar 1% ako su ispravni i novi. Sa godinama i korištenjem naravno sve se mijenja.
buljaka je offline   Reply With Quote