Tema: Tele2
View Single Post
Staro 22.10.2005., 02:36   #61
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Da nebude sve bajno s tim TELEtom budem napisao koji rijec o podizanju ZLATNOG broja.

U cetvrtak sam nazvao poslovnicu Lakoca komuniciranja i provjerio dali imaju kartica te dali se moze podici rezervirani broj, odgovor je bio da moze.
Otisao tamo, cekao sat i pol u redu te kad sam dosao na red nakon ukucavanja podataka i zeljenog broja sistem je zablokirao te se nije mogao dobiti taj broj.

Zvao odma iz poslovnice sa VIP broja TELE2 sluzbu za korisnike, cekao 5 minuta da mi se opce netko javi te kad su se javili meni otisle sve kune sa racuna. (dakle naplacuju cekanje do javljanja operatera, SUPER). Vratio se kuci neobavljena posla i potrosenih sat i pol te 15ak kuna na racunu. Potom sam nazvao sluzbu za korisnike od kuce te im objasnio problem, zena se ispricavala itd...itd.. rekla da imaju problema s tim rezerviranim brojevima te da neki su ih uspijeli podici dok neki nisu. Kazu da bi u petak odnosno danas trebalo biti sve u redu i da odem podici broj.

Danas oko 16h opet otisao u King Croos te hvala bogu nije bilo guzve, dosao na red kad ono opet stanga. Prodavacica (koji je plava i jos ktome zgodna ) nazvala sluzbu za korisnike , objasnila problem te je receno da je sve rijeseno i da mogu uzet broj.
Covjek ukucava opet sve podatke, broj itd... kad opet frula. U medjuvremenu jos par ljudi doslo podici zlatni broj ali stanga.

Sjeo na cugu, izvadio TELE2 blabla karticu i zvao sluzbu za telce. Cekao prvi put dobrih 15 minuta na juavljanje kad opet ista psika, ispricavamo se, navala je, pa strpite se koji dan ili odite sutra, mozemo vam dati drugi broj itd......

Uglavnom popizdio sam vise od tog zlatnog broja i TELE2 i ostalih PM.
marac je offline   Reply With Quote