View Single Post
Staro 14.05.2016., 11:24   #618
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,360
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Evo da podijelim malo s vama jednu frustraciju: poznanik mi donese laptop. Pregrijava se treba novi sustav. Ok. Rastavim dovoljno da ga propušem i očistim. To je normaliziralo temperature. Aktiviram staru neaktiviranu sedmicu da bih mogao novu desetku staviti (bios mi nije prepoznavao stik u bootu pa zato nije išao clean install sa stika iz biosa), pohranim stare podatke, nadogradim, ide office, flash, ff, chrome, adblock, adobe reader, mpc, malwarebytes bla bla bla.... i još par programčića. Ujedno pustio sve win i office apdejte što naravno potraje, još mu i obrišem laptop i skinem sloj pljuvačke i otisaka sa ekrana. Testiram jel stabilno i jel se pregrijava i još mu pri preuzimanju dam savjete gdje i kako da ga sam propuše i na što da pazi da ne blokira protok zraka da si olakša i uštedi novce ubuduće. Cifra 200kn, opa liku sam preskup bezobrazna opaska dvije, kažem mu da sam mu još i dao popust jer bih inače za instalaciju plus ne prezahtjevno rastavljanje i čišćenje bez beda tražio 300tinjak kn, kažem da ako što bude problematično ili zatreba instalirao sam program da se spojim na daljinu i da riješimo... uglavnom na kraju sam se ja osjećao kao govno jer sam valjda navedeno trebao obaviti za jedno ladno pivo.... A poznanik će si naravno što se mene tiče i ubuduće potražiti nekog drugog jer kod mene može jedino za duplu cifru navratiti...
Ima svega, ja ih fino uputim kad su mi tako bahati u zel-cos ili neki takvi servis pa nek ih fino oderu i još pdv zaračunaju pa nek njima onda seru i žale se upravi vodovoda


Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Pitala me zenska koliko windowsi. Reko 300. Bilo vrijeme xp-a. Rece ona imam li cd. Ja reko pa imam,kako bez njega da instaliram a ona meni da joj ga posudim da ima ona tko ce joj to napravit. Reko,posudi mi valjke i eko test s tehnickog pa da prodem sam doma..... Ima pacijenata svuda...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk



Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Eh, to mi je poznato. Prije par godina me zvalo neki lik kojeg jedva znam iz viđenja da mu dođem pogledati komp. Dođem do njega, a na stolu moj DVD s Windowsima kojeg nisam njemu posudio
E to mi je poznato, meni su nakon 4-5 godina znali kad su čistunku imali doma vratit po 10ak cd-a kaže e ovo je tvoje našo sam kad sam čistio neki dan, reko tnx ono od tad sam spržio već 10 istih jbt
Thermaltake je offline