Tema: Automobili
View Single Post
Staro 10.05.2016., 23:18   #21535
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
samo komentar za kupljene Uniroyal RainExpert 3 gume.

PREDOBRE!

ovaj petak odradile do nedjelje malo prije ponoci 750km starom cestom ZG-ZD (islo se na WingsForLife, zenka pobjedinca u kategoriji zena, ja logistika i tehnikalija i sofer i banka i sve sta treba ), jahalo se po kisi, po suncu, po mokroj cesti netom natopljenom, serpentinama, podnijele i opterecenja od 4 osobe + kolica + pun gepek.......

takoder; kisica, mrak, nepoznata i nikako kvalitetna cesta prema nepoznatoj destinaciji, bez javne rasvjete nekih 95% te ceste - niti jednom, ali niti jednom da sam osjetio gubitak gripa. a nisam stedio jer mi je navigacija pokazivala zavoje, pa iole duzi komad povezes, kocenje pred zavoj i tako voznja meni do tada nepoznatom rutom: http://i64.tinypic.com/bfnrcx.jpg

moram priznati kako mislim da mi trosi malo vise nego sa starim GY gumama, ali zanemarivo. prosjek za ovo putovanje je 6,13 litara na 100km, ali svakako sa zivljom voznjom, ne srami se akcent 5000 rpm-a. no svejedno, za benzinca obicnog sa optimalnim gazenjem kada treba (tipa uzbrdice ili prestizanja ili jednostavno pracenje mnogo mladih TDI-ja ili jacih benzinaca), uz prosjek brzine od ~100km/h na otvorenoj cesti, IMO nije los rezultat. 46L na 750km i jos ima tog goriva, nije sve jos potroseno......


svakako ako si tko razmislja o jeftinijim gumama, kako sam prije rekao - ekupi. dosle sutradan, dot kraj prosle godine (11-i mjesec), sada gruntam i o straznjima .

preporuka jer danas bas ujutro ona sugava kisa pada, spusam se sa nekih 70km/h prema semaforu gdje je crveno i nema nikoga nigdje i nagazim kocnicu - drzi. ali ono, niti p od proklizavanja, nemam ABS, nikakvu elektorniku. jednostavno osvjezavajuce imati gume koje drze na kisi tako dobro da kada se opet sjetim cijene od 580 kuna za obje.........

samo preporuka .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote