View Single Post
Staro 25.02.2016., 00:21   #7981
0siris
Banned
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Stan
Postovi: 122
MR. Robot = opis mog života i serija uz koju sam se povezao toliko jako da zadnji put kad sam se tako povezao bilo je sa Dosije X.

Haniball = opuštanje mozga tko voli pomalo psihopate...jako "uredu" serija ali i dalje nije to WOW efekt.

Dosije x = Hram,Bog,svetinja,religija,život,...osobno ne postoji bolja serija do danas od X files uključujući nove epizode koje ne da su nastavile gdje je dosije x stao nego nastavile savršenstvo.

Once upon a time = tko voli bajke i priče za malu djecu ali nikad nije odrastao topla preporuka...i ja sam se smijao seriji pa nakraju me zaljepila za tv kao budalu.

Braking bad = imate 15 godina i volite ameriku ? nemojte razmišljati.....

sve u svemu u zadnjih godinu dana kad bih morao izdvojiti baš jednu bila bih Mr.Robot.
Niti sci fi niti šrot niti drama a opet sve u jednom....serija me dobila zato što način na koji vrši atentacije su realne nikakav sci fi kao u hackers filmu i slično..realno i ostvarivo...mozak hakera i način gledanja svijeta...za mene u 2015 godini Mr. Robot nosi titulu ali opet ukusi su drugačiji i različiti

p.s. za svaku osobu koja napiše da je x files propao molim vas da si skinete santa barbaru i to gledate zato što niste vrijedni dosija :S bez uvrede ^^
0siris je offline   Reply With Quote