View Single Post
Staro 13.10.2005., 21:20   #39
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Originally posted by atha
pizzerie, rijeka (i okolica)

- delfin - lovran (malo skuplje, a jos je i 25km udaljeno od kuce, tako da biram neku iz rijeke)

- pizzeria na bazenu - kantrida (dobra pizza, dobra posluga, mrvicu skuplje pizze)

- pizzeria ex - srdoci (u koju gotovo uvijek idem ako ima mjesta za sjesti.
jako dobro se moze pojesti, za ne prevelike novce. sestra, cura i ja, tri pizze, i to ne mjesane, cetiri cuge, malo iznad 100kn)

- pizzeria van gogh - turnic (blizu kuce mi je, i uvijek narucujem za van kod njih.
malo je slanija pizza, ali tijesto je mekano, i prilicno je bogata. brza dostava)

- pizzeria loza - kastav (u lijepome gradicu uvijek pojedem dobru pizzu, nesto je skuplja, ali je zato dobra.
jednom prilikom u lozi dobio sam salvetu, koja nije obicna papirnata, vec od nekog malog tvrdjeg materijala, prekrasno...
uglavnom da ne duljim, dobra posluga, ugodan ambijent)

- kokolo - zamet (iako mi je prakticki ispred kuce, ne favoriziram, niti idem na pizzu kod njih.
dva puta sam bio, tanko tijesto, suhe gljive...
mozda sam samo ja naletio na nesto takvo, ali kad se jednom razocaram u pizzi, vishe se ne vracam... )

- pizzeria monaco - skurinje (do pred dvije godine imali su fantasticne pizze, jako dobar pizzaiolo je radio gore,
ali njegovim odlaskom otisle su i dobre pizze, a sa njime i ja. spora dostava, znao sam dobiti hladnu pizzu)

- san marco - zamet (odlicno tijesto, mozda malo slatkast umak. radi poznati pizzaiolo, uglavnom dobra pizza.
ni sam ne znam zasto tamo ne idem na pizzu, blize mi je nego ikoja lokacija od ovih u koje inace idem,
vjerovatno zato sto je sef pizzerie i sef jedne firme u kojoj sam nekad radio. )

- pizza cut tomato - centar, fontana (dobar pizzaiolo radi dobre pizze. samo sto mi nije bas usput nikada,
ali uvijek akda sam u gradu, i zelim pojesti dobru pizzu, navratim tamo)

ak se sjetim jos koje pizzerije vrijedne spomena, javim.
ili ako tko imas sta za dodati, neka slobodno uputi mene i ostale gdje se moze u rijeci pojesti dobra pizza.
i ja to sad vidim, kad sam bio u Rijeci zbog prebacianja tam na fax sam napravio grešku i otišao u Pizzeriu na rivi Star's ili tak nekaj.
Jedino kaj mogu reć takve cjene nisu ni u Baschieri, 37kn lasagne bez mesa i 39kn lasagne s mesom.
Pizza šunka sir 35kn, cura mi je uzela paradajz sir i bila je užas.

Pizza cut na Trsatu je imao veću pizzu od te mae pizze tamo i bila je za tri koplja makedoskog falangaša bolja od te tamo.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote