View Single Post
Staro 08.01.2016., 20:57   #412
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,425
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Samo ti te pinove pritisni, matična se u pravilu uvijek lagano savine pod box hladnjakom kad je dobro montiran.

Sad mi temperature izgledaju OK za box hladnjak, pogotovo ako je kućište zatvoreno i nema dobrog protoka zraka.
Evo opet sam probao malo igrati ponovno temp idu dok igram i do 86, ne valja nikako Pritiskao sam ih koliko mogu, imam filing da ako jos malo jace stisnem da ce puknit maticna. Skinuo sam drugu stranicu i vidim da su pinovi prosli kroz rupice. Ne znam šta još da probam, jel moguce da je hladnjak toliko los ili da je previse paste uzrok tome? Ili da me mozda ipak senzor malo zeza? Sistem je stabilan, komp mi se ne gasi niti resetira niti ista, i skuzio sam npr dok igram temp 80c ubiju me i sad ide loding screen od 5 sec i u tih 5 sec temp sa 80 magicno padne na recimo 68-70 i cim opet igra krene oept ide do 80c... Pratio sam malo i idle, npr pise 38c onda naglo skoci na 48c i opet padne u par sec do 40c...

EDIT.

ugasio sam igru i odmah je sa 80c pao na 60c i evo u svega minutu vremena pala ispod 50c...
ibme74 je offline   Reply With Quote