Kad mi se guraju tako u koloni, samo otvorim vrata. Nitko me još nije udario, a da me udari totalno njegova krivica. Ja nisam dužan pratiti ilegalni promet u koloni koja stoji. Jebeni skuteraši.
Na semaforu startam punom snagom, kad sam na zaustavnoj liniji. Tko je ispred mene, bolje da se makne. Osim hitne, policije i vatrogasaca. Njima opraštam sve i uvijek. Budući da uvijek pratim sve, iako nisam dužan, kad vidim motorista ili skuteraša u mrtvom kutu (pogled preko ramena), radim brake test. Drži razmak pi**a ti ma**rina.
S druge strane, kada vidim motor (ne skuter nego pravi motor) iza sebe sa upaljenim žmigavcem, lagano se pomaknem desno da me prođe. Ima puno kulturnih motorista, ali obićno su to vozači pravih motora, a ne skutera i nekakvih jurilica za stazu. Najnormalniji su vozači Harleya i kopija istih. Oni uživaju u vožnji i ne žuri im se nikuda.