View Single Post
Staro 13.05.2015., 09:09   #42
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,452
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
a kud nick jebemu? mislim, zamisli da si poslodavac (u smislu NE gradevinarac / kamiondzija) i da trebas poslati mail ili odgovoriti na mail koji glasi pinky_izFilma et gmajl??

otvori si jedan "sluzbeni" mail koji ti sluzi na nekakvu sluzbenu komunikaciju, tako barem ja imam i razmisljam jos od kada sam ga otvorio, tamo negdje 2003-e recimo. jest da je na yahoo-u (tada valjda nije niti bilo gmail-a ), ali fino ime_prezime i tocka.

tako svejedno svi sluzbeni mailovi u firmama su u ovakvom obliku, barem sam ih ja imao. nije garant po nekom nicku .

puknes sve u thunderbird ili omiljeni mail klijent i imas pokriven u svakom trenutku vise od jednog maila. ponavljam, ovako sam ja rjesio svojih 5 mailova, od cega je jedan sluzbeni od poslodavca i nikada patnje.
Upravo tako, mi smo imali natječaj za posao nedavno i stvarno vidiš koliko su današnji klinci neozbiljni kada dobiješ životopise sa adresa zver1991 ili takve... a da o životopisima ne govorim, ne kuže da kroz njih rade prezentaciju sebe barem dok ne dođu na razgovor
Alister je offline   Reply With Quote