View Single Post
Staro 11.05.2015., 21:29   #37
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Jedno kratko pitanje,trebam poslati par zamolbi ali sam skužio da mi dolazni email uopče ne radi za t-com mail s mojim imenom i prezimenom.
Pošto trenutno nemam vremena a ni živaca to rješavati da li je u redu poslati zamolbu sa gmail mail-a i u životopisu navesti tu adresu,adresa je tipa mojnickname.os@gmail.os?
a kud nick jebemu? mislim, zamisli da si poslodavac (u smislu NE gradevinarac / kamiondzija) i da trebas poslati mail ili odgovoriti na mail koji glasi pinky_izFilma et gmajl??

otvori si jedan "sluzbeni" mail koji ti sluzi na nekakvu sluzbenu komunikaciju, tako barem ja imam i razmisljam jos od kada sam ga otvorio, tamo negdje 2003-e recimo. jest da je na yahoo-u (tada valjda nije niti bilo gmail-a ), ali fino ime_prezime i tocka.

tako svejedno svi sluzbeni mailovi u firmama su u ovakvom obliku, barem sam ih ja imao. nije garant po nekom nicku .

puknes sve u thunderbird ili omiljeni mail klijent i imas pokriven u svakom trenutku vise od jednog maila. ponavljam, ovako sam ja rjesio svojih 5 mailova, od cega je jedan sluzbeni od poslodavca i nikada patnje.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote