Sheby, takve stvari imaš jeftino na on-one.co.uk, par eura je dostava, ali mislim da ćeš ušparati nego da ideš kod nas kupovati najjeftinije (ne ubrajajući Lidl i slično).
Lampu - ovisno do koje cifre i sa kojom namjerom (šuma ili grad). Ebay je prepun nekakvih lampi, sa podesivim fokusom ili bez. Nosač neki koji se neće okretati na volanu je za grad super. Kaciga ako misliš u šumu.
Pawzilla - nema tu previše mudrosti. Za te pare - što ti se sviđa i što ti paše, eventualno pomoći lokalnom dućanu gdje znaš da ćeš dobiti dobar servis i podršku. Za ZG-VŽ relacije i slično bi ja ipak neke uže gume uzeo. Na 178cm može 18" odgovarati. Uglavnom ovisno o stvarnoj geometriji bicikla, ali tu si od 17-19" veličina.