View Single Post
Staro 02.04.2015., 20:09   #5960
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Pozz ekipa, savjet molim. Dakle kupio sluje(#1) prije cca. 2 god. Nakon mjesec dana i više lijeva sluja počela prekidati. Pomislio pošto sam ih platio 100 kn nisam mogao bolje ni očekivati, mogu predurati tu i tamo da nestane zvuk.

Nastavilo se dalje s prekidom zvuka, pošaljem na servis (kupovao preko kolege jer ima frenda koji radi u dučanu pa da mi ispadne jednostavnije). Dobio nove, nisam račun dobio, pitam kolegu zašto mu frend nije dao račun (pretpostavljam trebao bi ga dobiti jer sam original poslao s slujama), veli da ako budu opet zezale da mu se samo javim.

Nove sluje(#2) počele iste simptome davati, ja ih pošalejm tj javim se kolegi, uredno ih zaprimio i nadodao da bih volio uzeti neke druge plus moja nadoplata jer ne želim dobiti iste (očito neka tvornička greška ili nešto sl.) jer bolje da tgovina ne daje povrat love nego da kod njih kupim i bude win win situacija.

Dobio treće sluje, nove i rekao mi kolega da ne daju povrat nakon što su sluje tako dugo u upotrebi?! Ne pristaju na ovaj moj prijedlog. Jesam li ja krivo shvatio da ne mogu uzeti druge plus moja doplata ili su oni u pravu?
Što mi je dalje činiti?
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote