View Single Post
Staro 21.03.2015., 23:14   #5953
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 473
Citiraj:
Autor HONDA type R Pregled postova
Nije fora u izgledu, stvar je principa, dali su nesto sto nije bilo dogovoreno, ako prođe, prođe, dali su proizvod 2 klase nize, ne po gpu snazi nego po opremljenosti i td.

Dobro kuciste bez prozirne stranice vec imam, a prozirnu ne smijem sad ni staviti ( )

Sorry gazda ali ja sam očito pre velika toljaga da bi ovo sve shvatio. prema svim vašim pričama ocito je bitno kako komp izgleda a ne kak radi. Možda smo već u offtopicu ali me zanima koji su to "fičuri" koje je imala stara grafa a nova ne tj. na temelju kojih bi argumenata ti mogao osporavati tvrdnju da nisi dobio adekvatnu zamjenu za krepalu grafu?

isprike ako se cini da je ovo osobni napad, ali dok sam ja bio u hardwerskim vodama postojale su legende o ljudima koji su zadnji put kupile komad hardwera dok je Tito bio živ a sve od onda pa nadalje su dobivali nove stvari u zamjenu za krepane komponente. Uvijek bi im ko za qurac grafa/napajanje/mbo krepala 5 dana prije isteka jamstva (čista slućajka je da je elektrošoker uvijek bio "tu negdje u ladici").

To su bili naši junaci a ne plačipičke koje bi se kasnije bunile da su dobile verziju s ružnijim kewlerom.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote