View Single Post
Staro 18.02.2015., 00:18   #656
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Moram se složiti sa kolegama - ovaj MS Industrial nije nimalo sličan onom o kojem sam govorio. "Adison" tower je bio izrađen od željeza (ne od tankog pleha) i bio je poprilično težak Imao je tvrdu, debelu plastiku naprijed, kao i gumene nožice što se danas jako rijetko može vidjeti...

Ali hvala na trudu u svakom slučaju

Citiraj:
Autor Staromodan Pregled postova
Trekkie4, nije onakvo za koje si pitao, ali funkcionira na sličan način:





Gornji 5.25" dio je strgan (takvog sam ga kupio prije nekoliko godina). Predpostavljam da je trebao imati vanjski poklopac koji se automatski otvori i zatvori kada se stisne tipka. Preko donja tri 5.25" i jednog 3.5" otvora su vrata. Na gornjoj fotografiji je prikazano kako izgleda kada je zatvoreno, a na donjoj kada je otvoreno. Kada je otvoreno, onda se može koristiti velika tipka za pokretanje, ali ne mala tipka za ponovno pokretanje računala. Kada se vrata zatvore, onda se može koristiti i tipka za ponovno pokretanje. Prilikom otvaranja i zatvaranja se čuje dosta glasan zvuk. Tipka za pokretanje je jedna od najugodnijih koju sam dosad koristio. Disketni pogon je nezgodno koristiti zbog premalog prostora za pritiskanje tipke kad se hoće izbaciti disketa.
  Reply With Quote