Aloha,
imam Raijintek Ereboss i osim kaj badass izgleda dobro hladi i tih je. Well, trebao bi biti tih al ima problem
Naime, vent cvili. Nije problem u ležaju niti u brzini vrtnje nego imam osjećaj kao da ima problem sa konektorom na matičnu.
Zvuk je jednoličan i bo frekvenciji i po glasnoći. Nije preglasno ali smeta, pogotovo ako je tiho u sobi.
Zvuk kao da postane malo viši svaki put kad mičem mišem. Isto tako ako rukom zaustavim vent zvuk je i dalje prisutan još koji pola sekunde i onda prestane i počne čim vent kao da dobije struju i počne se vrtiti. Jel je u pitanju nekakva EMI - neam blage, samo tražim rješenje i ideje kaj bi to moglo biti.
Hvala!
EDIT: Evo potrudio sam se i snimiti kratki video sa zvukom koji iritira. Isto tako znam da su mi ventovi dosta glasni al to zahvalite Twin Turbu na grafi i maksimalnim okretajima na dotičnom
https://www.youtube.com/watch?v=ZEpv...ature=youtu.be