Tema: GMP@AMD
View Single Post
Staro 02.01.2015., 18:16   #149
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,173
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Jer pisem nesuvislo, docim tvoji postovi odisu kilobajtima argumenata?

Vidi, ja se ne bavim spekuliranjem marketinskog reacha odredjenog vendora, nego cinjenicama.

Cinjenica je da AMD reciklira staru arhitekturu koja tesko parira onome sto trenutno nudi Intel. Brojevi su ti gore, prelistaj.

Da parafraziram staru narodnu - ako ti je skupo, slabo si se udao, no n-ti put za slijepce, selektivne citaoce i ostale fanove - mene *ne* interesira cijena, je li ti tetka cistacica u FAB-u pa je s trake ispao AMD FX a ti ga dobio uploca cijene i slicno, nego me interesiraju performanse i iskoristivost. Cijenu cu ionako isplatiti unutar par mjeseci, bila nesto veca ili manja, ne zato sto sam prepotentan i besramno bogat, nego zato sto ne onaniram na ime i svetinju svog procesora nego uprihodjujem novac njime. Toga se drze i ljudi koji me placaju (1v@n nisam te zaboravio ), sto i jest bio cilj ovog testa - vidjeti kako GMP knjiznica funkcionira na razlicitim varijantama x86/x64 arhitekture.

Brojevi su gore, tko je shvatio, shvatio je, tko nije, ni nece.
Pa sam AMD kaze da se ne zeli boriti u high end segmentu, i da je odustao od toga, da cilja na best buy trziste...
..nazalost za sve nas.. jer se osjeti da vise ulazu u druge segmente nego u FX liniju (segment) procesora..

AMD ima u ponudi jeftinije rjesenje od I5 proca , i kao takav je vrlo zanimljiv mnogima, i to je ono sto je na ovom forumu vecini kupaca relevantno.. priznao to ti ili ne
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote