View Single Post
Staro 25.11.2014., 09:30   #335
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
E frenede tebe je onda neko zajebao. Tj. nije ti rekao istinu. Jedan acc. se može podjeliti na troje korisnika. Inače se to tako ne radi ali eto može se. I to sam sk užio sad da rade ovi likovi što na njuškalu prodaju. Naime djeljenje ide ovako. Imaš Nositelja, fantoma i Ghosta.

1) Fantom aktivira acc na konzoli kao primarni, skine igru, proba da li mu radi. Nakon toga njegova se konzola preko inteneta deaktivira. Što to znači za njega? To znači da kupljenu igru ne smije obrisati sa svoje plejke, zašto? pa zato što ako ju obriše onda ju gubi, jer on nema više pravo pristupa tom acc-u i logično onda ju ne može više ni instalirati. Fantom najnormalinije igra igru sa bilo kojeg acc-a na plejki osim tog acc-a s kojeg je igra došla.

2) Nositelj je u malo boljoj poziciji jer je on zapravo vlasnik tog acc-a na kojem je kupljena igra, on također taj acc stavlja kao primarni na svoju konzolu, ali je on u prednosti što on i dalje ima pristup tom acc-u i može navedenu igru brisati i instalirati bezbroj puta, a kad mu dosadi on može taj acc i prodati.

3) Ghost, ili ti duh se inače rijetko koristi, gotovo nikad, Zašto? Zato što on dobije podatke od acc-a i može se logirati i skinuti igru, ali on ne može taj acc aktivirati kao promarni, čime gubi mogućnost pokretanja igre sa drugih acc-a.

Znači tu te netko zajebao, ili te možda nije zajebao, nego je loše ti objasnio ili je namjerno to napravio. Mogućnosti su beskrajne.

Ono što mogu reći da kupujem igre na ovaj način Više od odinu i pol, i na PS3 sam kupovao i sad na PS4. Uštedio sam dosta novaca, jer sam fantomski slot se na PS3 plaća 60kn, a na PS4 oko 130. Kupovao sam to sa ljudima koji su pouzdani preko foruma, i nisam nikad imao problema. Kažem najveći problem je što su neki skužili da mnogo ljudi u to ne kuži previše i da se tu mogu izvuć neke pare. Baš ti ljudi zapravo i guše polako sve to, jer se ljudi boje tako kupovati.
Goranbm je offline   Reply With Quote