View Single Post
Staro 07.11.2014., 00:02   #54
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,511
Više od tri mjeseca sam na Windows phoneu. Nakon 3 godine, prešaltao sam se s Androida.

Svaki ima svojih prednosti i nedostataka. Google aplikacije ubijaju na toj platformi i (po meni) je to najveća prednost nad WP. OK, postoje i neke specifične aplikacije, prije svega mislim na net banking i tako to, što (kod nas) bas nije rašireno kao na Androidu.

Ogroman plus za WP mi je fluidnost, čak mi je i jednostavniji, ne moram raditi restart da bi se mobitel ubrzao, jer uvijek radi isto. I onaj tko nije pri parama može za mali iznos dobiti odličan mobitel. I uz sve to ne moram brljaviti s rootanjem, ROM-ovima i sl. da bi ispravio nešto što tvornički ne valja. A tek onda znaju krenuti problemi...

Nedostatak mi je značajna potrošnja baterije i povremeni problemi s notifikacijama. Iako je problem nestao s par zadnjih updateova. Buđenje aplikacija nije na razini i moralo bi ići brže. Još bi volio da se notification center može štelati po svom ukusu, ali valjda bude i to

Inače, ne mogu, a da ne napišem kako mi je žao ljudi i balavurdije kad ih čujem vani i po kafićima kako psuju jer im mobitel šteka. Ugl. sve od reda jeftina kineska smeća ili neki slabašni Androidi koji grcaju zbog slabog hardvera. Ali jbg. ne kreću se svi po geekovskim forumima kao što je PCE da bi znali nešto više
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz

Zadnje izmijenjeno od: aski. 07.11.2014. u 00:08.
aski je offline