View Single Post
Staro 21.08.2014., 15:53   #1708
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Pozdrav ljudovi, čitam ovaj thread i stvarno me brine ovo što čitam o Dell-ovoj P seriji u smislu bojim se nekome preporučiti jeftiniji IPS monitor, dešavalo se to i na skupljim monitorima međutim ovo je nekako preučestalo, jer inače ja i ostali moji korisnici koji su uzeli U seriju, koja je ipak skuplja, znači nema zamjerke, bleed minimalan, samo iz nekih kvazi kutova dok se gleda ravno skoro pa neprimjetno i nema da neki kut "strši", priče o zrnatoj slici, neznam iskreno koji orlovi i sokoli su to gledali jer ja sam oduševljen prikazom, oštrinom,... Gotovo identična iskustva sam imao sa U2312HM i U2412M jedino što sam zamijenio za veći zbog 16:10 i meni ne smeta stariji dizajn, zapravo u mom okružju više paše , a USB 3.0 HUB nije toliko bitna stavka.
U2414M nisam htio samo zbog 16:9 formata iako izgleda više style-ish (ovisi o ukusu) i tanji rubovi što je pozitivno ako se ima više istih monitora.

Jel netko ima kakav prijedlog u cijenovnom rangu do 1400-1500Kn (kao i ova Dell P serija 23-24 incha) da ima swivel, pivot, gore/dolje i bez toliko uočljivih bolesti ili previše tražim , jer inače bi ljudima preporučio U2312HM ali koliko vidim nema ih više nažalost =P, hvala unaprijed .
virus1 je offline   Reply With Quote