View Single Post
Staro 15.08.2014., 23:03   #156
NateC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 199
Pa .. bar se trudim. Čitam svaki dan sat-dva o svemu. Zbilja se potrudim naći odgovore na netu. Neki dan sam potrošio dobrih 50ak minuta,samo da nađem jedan sitni detalj o jednoj grafi. Prekopao sam cijeli net. Nisam tip koji dođe,otvori temu,zatim dođe nakon 10ak dana i uzme random post i kupuje po listi. Ja volim znati zašto nešto kupujem,što s tim dobivam,koji su prednosti/nedostaci.. važem i kalkuliram. Bar se potrudim naći. Naravno,nisam najbolji u svemu tome,pa zato postoji forum,da pitaš. Trudim se zbilja nači što točnije informacije,tj što točnije slučaju koji ja imam. Ako ih ne nađem,pitam na forumu. Bolje pitati i 100 pitanja,nego baciti (dosta) velike novce u vjetar.

I ja bi rado dao 5000kn nekome da mi kupi komp,i još mu platim za trud. Ali nisam u takvoj poziciji. Tako da ovisim o dobroj volji ljudi s foruma. Zahvalan sam za svaki tuđi odgovor. Zbilja jesam. Ovo mi je prvi komp koji je baš "moj",do sad sam nasljeđivao kompjutere od brata,koji je bio u poziciji u kojoj sam ja sad. E ovog puta je obratno,i zbilja mi nije drago radi tog.
NateC je offline   Reply With Quote