View Single Post
Staro 02.07.2014., 18:34   #402
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,141
evo od mene jednog zanimljivog problemcica sa y300, cim sam ga kupio,vidjeh da je nemogice raditi na njemu i odlucio nabaciti twrp recovery i cuatom rom, pocwvsi od cm pa do parandroida, fluffyja i ko zna koji sve ne verzija, pa do 4.3.x do 4.4.4., sve radi suoer ultra i ja zadovoljan, no, nakon tjedan dana cca. uvijek isti problem, posaljem stanje na 13977 i bam, sve se izblesira, konstantno baca error van com.android.phone process has stopped !?!? mislio sam da je reska u romu, odnosno nakon milijun primijenjenih vidim da nije, factory reset je za sada pomogao ali vjerujem da je i to ogranicenog roma... tada sam mislio da je problem u bonbonu ili simu, nwsto svrljao po nefu, ubacio zwninu rele2 a svoju bonbon u njen gsm, moja savrseno funkcinira dok njena kartica u mome mobu steka... znaci neka greska je u ovom huawejcu... kazem, bas cudno i delikatno, nemam pojma sta bi mogao biti problem? ostalo, pozivi, internet rado zavrseno, no poruke kad posaljem, odmah baci error i na par sekundi nestane skroz signala, kao da se izblesira, nadam se da nije nesto hardwerski u mobu... razmislajo sam o stock romu ili barem verziji 4.1, sta mislite ljudi ?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote