View Single Post
Staro 24.04.2014., 21:38   #417
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
A ja jos uvijek ganjam mis...sada sam ocajan pa razmisljam da samo na stari G5 rev2 stavim nove nozice (makar su i ove original jos ok jer sam mis koristio samo na podlozi pa se nisu istrosile).
Bio sam 100% siguran da cu uzeti G500S i onda taj problem s pistanjem misa me dotukao.
Koji Razer je ok, a da nije bezicni? Iskreno, ostao bi na Logitechu no ne znam koji novi Logitech, a da nije bezicni je ok?
Imam losa iskustva s MX Revolution i od onda izbjegavam sve bezicne miseve. Jednostavno osjetim lag i to je to...
Naveo sam u drugoj temi G700S i pricali smo o G602, ali ipak bi radije koristio neki sa zicom (ne svida mi se ideja koristenja G700s s onim USB-om...imam feeling da bi se to za vrijeme rada moglo izvlaciti van i sl. i ne zelim to uopce isprobavati).
Sada gledam Razer, Roccat, Steelseries pa cak i CM te Corsair.
Ne mjenjam cesti glodavce pa sam skeptican kada su u pitanju ti neki novi igraci sto se tice proizvidnje miseva te bi se radi toga drzao provjerenog Logitecha ili mozda Razera (makar s njima imam losa iskustva oko tipkovnica).
Najveci problem je sto nisam u mogucnosti prije kupovine isprobati mis. Damn.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote