Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 18.03.2014., 21:55   #29570
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
slažem se, sirovina je ono iz bugarske... ali mijenja se to polako pošto mi je prek puta kuće naselila igomat mesnica nedavno koja je btw. genijalna i drže vrhunske proizvode nutra, tako da se otvara mogućnost i age-anja i t-bonea i tako razno-raznih egzibicija, samo sve treba iskomunicirati.

inače kod njih sam probao, a nije da inače nisam probavao, najbolje: teleće hrenovke, ćevape, špic rebra, vratinu, paštetu od slavonske crne svinje... slijede ih prezvuršt na 2. mjestu, panceta svih oblika (manje masna, masna, mesnata) i vremenski odležana ono po fazama - moš birat šta hoćeš, biftek maltene svaki dan dostupan, konjska salama, njihova autorska samoborska salama.

slavio i boga i alaha kada su otvorili, maestralna mesnica.

što je najbolje neke stvari su skupe, ali jako, jako kvalitetne tipa samoborska salama i sl., ali suma sumarum platio sam jedno 210kn za 4 kile različitog mesa koje su mi napacali, bacili 2 dana u komoru i to sve free of charge (naravno ostavio koju kunu extra)... baš ono prezadovoljan i definitivna preporuka od mene.

web - https://hr-hr.facebook.com/pages/Igo...71900082858086
syss je offline   Reply With Quote