View Single Post
Staro 16.03.2014., 17:22   #417
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Jel neko koristi kombu HiFi sluške i zasebni mic?

Odlučio bi se na to jer je večina stereo gejming headsetova ima kvalitetu zvuka za donji sloj ljudi u Albaniji. Recimo...ovaj koji je pobrao sve najbolje reviewe,zbog kojeg ameri čupaju kosu jer ga nema tamo...koristi bazu TAKSTAR HiFi slušalica,Pro 80 modela kojeg zagriženi audiofili stavljaju u rang 500$ modela drugih proizvođača(vele da je bolji od beyerdynamica DT880). Sličan model je i Takstar 2050 HiFi koji se dade nabaviti za 50$ sa shippingom....čitajuči reviewe za Qpad90 te Takstar sluške i uzevši u obzir da vani nemalo ljudi gejma na zasebnim sluškama i mikrofonu odlučio bih se na tu kombinaciju(koja mi je i jeftinija skoro 500kn). Zanima me dal ima nekakvih side efekata sa zasebnim mikrofonom?
Najbolje ti je tako.
Ja koristim Samson SR850 sluške i Plantronics PC audio 300 mikrofon.
Sluške više manje koristim samo za igranje i onda ih ukopčam u pojačalo koje je spojeno USB-om, dok je mikrofon stalno ukopčan iza u matičnu. Mikrofonu sam odrezao dio ovog vrata i zaljepio ga duct tapeom za stražnju stranu monitora - teško da bi netko pomislio da nije tvorniči tako.
Sve super funkcionira i naspram prijašnjeg Plantronics GameCom-a 367 je par svjetlosnih godina ispred.

__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote