View Single Post
Staro 12.03.2014., 17:00   #6288
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Citiraj:
Autor pajopajo Pregled postova
gdje kupiti red rice minideal ili to2c tko je pouzdaniji
ja sam ih nabavio na Alibabi tj pronašao sam par firmi tj njihove agente preko chata sve dogovrio, uglavnom nisu ko ovi što lažu o stanju ako imaju imaju ako ne ne, uglavnom prošli tjedan su oba agenta od kojih sam nabavio imali cijena je cca 200 usd s singapurskom dostavom odnosno cca 210 s DHL-om.

Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
A CWM ili TWRP ću dobiti kako?
SP flashom valjda, tako mi je bilo do sad na svim MTK, osim ako nisu došli rootani
Ne prvo, provijri koju verziju si dobio možda ti je kinez stavio zadnju verziju pa nije potrebno ništa raditi. Uglavnom onaj tvornički rom s kineskim i engleskim jezikom ovako, prvo rotaš mobitel s Vrootom (možda treba updejt preporučam ujutro) pa onda instaliraš mobileuncle i s njim staviš CMW i onda dalje restartaš u recovery dalje ali pošto ne slušaš što ti velim da odeš na xiaomi.eu evo ti link pa slijedi upute.
S time da ako ideš 5.0 tj zadnji rom instaiirat oprezno jer gubiš root i nemoguće je poslje vrootem napraviti root pa malo prolistaj cijelu tu temu što sam stavil link da znaš kako možeš napraviti da imaš root u 5.0 verziji.

Zadnje izmijenjeno od: eKICh. 12.03.2014. u 17:02. Razlog: dodavanje postu
eKICh je offline