View Single Post
Staro 24.02.2014., 13:33   #742
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
Stari moj, koj reklama? Da im je usluga loša, loša je. Ali da je kvalitetnija od ostalih ISP-eva i to je istina htjeli to ljudi priznati ili ne. A i ekipa iz t-coma najmanje hoda po kućama uznemiravati ljude i lagati. Kakvi su to posjeti službeno iz pošte? Kakve su to kontrole kvalitete i mjerenja brzine interneta? Već u startu laže kad se predstavlja o tome tko je i odakle. Imal H1 i prošle godine u 5. mj uzel iskon ( sestrica od t-com ). Veza em je stabilnija, em se toliko ne navlačim sa tehničkom službom, brzina je cijeli dan 20 mbit/s,....
Da, kaj budu hodali po terenu kad automatski produžuju obvezne ugovore iizmišljaju nove. Naravno sve "slučajno". Zovu na telefon i dosadni su ko proljev, korisnička služba ne zna ama baš ništa..."evo stavit ćemo zabilješku", pa nazoveš sljedeći put od zabilješke ni "z" pa ajmo sve opet od početka, i napokon kad ti nakon mjesec dana prekipi i kažeš da je bilo dosta i da sve ide HAKOM-u...

Nakon nedavnog iskustva s njima bježim od njih pa makar na satelit. jer ko zna, mogu mi ko 2013 nakeljit 3 fantomska ugovora, koja su se eto pojavila od nikuda (da sva 3 su napokon prijevremeno terminirana nakon preslušavanja svih razgovora i nedostatka ikakve dokumentacije zbog navodnog posjeta nekom "prodajnom štandu" (na to se pozivaju kad nemaju snimljen telefonski pristanak tj. kad "slučajno" izmisle ugovore) koji naravno nitko od nas nije posjetio niti ih je išta tražio).

Prevaranti samo takvi, kaj budu se zamarali hodat po terenu...Procedura je sljedeća:

Počnu nazivati ko proljev, 5-6 puta tjedno, ti ih uljudno otkantaš, ali puf, odjednom se pojave neki ugovori. Onda kažu da si na to pristao (potpisao) telefonski. Onda ti ulaži pisani prigovor (jer eto možeš potpisati telefonski, al prigovor nemoš uložit telefonski), pa se ide na preslušavanje telefonskih razgovora. To naravno potraje, a kad ih zoveš da pitaš kako stoje, svaki put se čude ko pura dreku pa moraš nanovo apsolutno sve objašnjavati ispočetka(naravno uvijek kažu da su stavili sve zabilješke). e onda kad niš ne najdu na snimkama razgovora počnu se proljevati sa "štandovima" i da je netko to zatražio na nekom štandu....

Usluga se isto srozala, sad zna po dan-dva biti neupotrebljiva linija, naravno nema niti telefona jer je moderna tehnologija učinila svoje (nemreš normalno nazvati ni službu za korisnike da prijaviš kvar/smetnje jer ako zoveš s mobitela - štanga...)

preskupo ih plaćam za takva sranja, fala bogu isteklo je sve što je normalno treblo isteći i bez ikakvih fantomskih ugovora i produljenja ugovora tražim dalje.

*ako se netko pita zašto ih zovem "fantomski ugovori", zato što T-coma nisam dobio ama baš niti jednu obavijest, pisanu niti usmenu o sklapanju niti raskidanju tih ugovora, naime pošto sam znao da se bliži vrijeme isteka posljenjeg ugovora (01/14 za telefon) a oni navalili telefonski kao Ameri kad osjete miris nafte, nije mi vrag dao mira pa sam nazvao da ipak provjerim jesu li nešto skuhali - rezultat - 3 ugovora, 1 "automatski produžen" do 7/15 (telefon) i dva friška do 10/15. Bez ama IKAKVE obavjesti. Pa si ti misli...

A da ne pričam sam kolko ljudi je palo na foru "telefonskog pristanka" bez znanja da to vrijedi kao ugovor (samo da ih se riješe jer ovi iz TComa kad počnu nazivati ne staju), što ovi iz T-Coma MORAJU naglasiti ali naravno prešute, pa se ekipa neugodno iznenadi kad im dodje račun, a kad nazovu samo ih otkantaju "vi ste na to pristali....ktnxbai" al ne znaju kako na to reagirati i neda im se zajebavati kao meni pa si samo priznaju da su popušili prevaru.

Zadnje izmijenjeno od: MikaHR. 24.02.2014. u 18:48.
MikaHR je offline   Reply With Quote