View Single Post
Staro 11.01.2014., 22:50   #609
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Registriraš se na Amazon, nebitno je li .com ili .de, nađeš ono što te zanima i samo stisneš add to cart, tj. "In den Einkaufswagen" (žuti button na desnoj strani).

Odbiješ dodatnu garanciju i onda na sljedećem ekranu "Zur kasse gehen" (isto žuti button).

Dodaš adresu za isporuku, potvrdiš i onda si na ekranu za plaćanje. Dosad sam plaćao kreditnom (Mastercard) i deviznom (Visa Electron) i to ti je to. Ako gdje zapneš, u Chromu imaš right click pa translate to English. Tako si ja pomažem jer pojma nemam o Njemačkom

277 eura ti je total, upravo provjerio, 18 ti otpada na standardnu dostavu u HR (7-21 dan). Carine nemaš, to su ti svi troškovi.

Inače, možeš izlistati ostale ponude. Nakon što nađeš što tražiš, pored cijene imaš "neu". Stisneš na to i dobiješ sve ostale ponude od Amazon partnera. Većina njih ne šalje u HR, ali ako ideš onim gore postupkom, izabrat ćeš automatski najpovoljnijeg s dostavom u HR, tako da nemaš brige. Amazon.de je nekad skuplji od partnera, ali barem šalju k nama i imaju odličnu podršku u slučaju problema.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 11.01.2014. u 22:56.
1v@n je offline   Reply With Quote