View Single Post
Staro 06.01.2014., 02:39   #12968
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 681
Pogledao sam i 12 Years a Slave, About Time, Rush i 1 kad su već komentirani.

Spominjem jer je About Time u par postova ocijenjen kao 10/10, dok je film po meni jaka 7-ca, stvarno kad se već spominje radnja, ako mislite da je to super, bacite oko na korejsku kinematografiju, od običnog akcijskog filma uhvati te muka jer ne znaš što se događa.

Rush me je razočarao, znam priču jako dobro i dosta su to sfušali - skratili, možda su mi očekivanja bila prevelika i da ogromna zamjerka samim bojama u filmu, saturacija na 1000%, kao da sam gledao sa fuš HDR on opcijom, ne znam što više reći na to. 1 je jako dobar dokumentarac koji ujedno pokriva to doba F1, tako da koga zanima neka obavezno pogleda, iako na prvom mjestu uvijek kada se spominje F1 dolazi Senna (2010), samo riječi preporuke.

12 Years a Slave mi je legao odlično, očekivao sam mnogo, ali dobio i više od očekivanog, glavnog lika Chiwetel Ejiofor je odglumio za 2x Oscara, iako ne znam ima li ikakvu realnu vrijednost više ta nagrada. Nije mi teško priznati da su oči bile suzne u par navrata, iako sam neke scene jedva pogledao, jako teško i iskreno je prepričana životna priča glavnog lika. Možda #1 film ove godine iz Hollywooda, barem meni od pogledanih, a sigurno u top 3-5 generalno ove godine.
tOta je offline   Reply With Quote