View Single Post
Staro 03.01.2014., 01:49   #7
karabaja
The Zappa
 
karabaja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 592
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
karabaja at gmail.com?
Da. Otvorena tamo krajem 2003. dok je sustav valjda bio još u alfa fazi preko invitacije na jednom stranom forumu gdje sam bio vrlo aktivan tada.

Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Zajebalo te Zabranjeno pušenje, ima u jednoj njihovoj pjesmi glavni lik s imenom Karabaja koji tragično završi.
Pa ušlo u kolektivno sjećanje naroda i narodnosti.
Da, čuo sam za tu pjesmu. Nadimak je bitno stariji od nje.

Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Al kako su ti provalili u gmail, to mi nije jasno.
Osim ako ti password nije "zabranjenopusenje"
Nisu provalili. Dotična je, nagađam, bez razmišljanja upisala valjda prvo što joj je palo napamet.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Zar Facebook ne traži da se potvrdi aktivacija preko emaila?
Ili netko tek tako može uzet nečiji mail i registrirat se?
Traži potvrdu mejla, ali je, pravno gledano, potvrda mejla više deklaratornog učinka nego konstitutivnog, jer, koliko sam shvatio proučavajući, možeš poduzimati gotovo sve radnje neograničeno dugo bez ikakve autentikacije vlasništva upisane adrese e-maila.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa fino odeš na te sajtove, kažeš da si izgubio password i retrievaš ga tako da ti pošalju na aktivni mail novi. Fino uđeš na sajt, promjeniš password i ciao djaci.
Ne činim to. Često se radi o sajtovima vrlo opskurnog i, po mojem sudu, sadržaja upitne legalnosti na koje se uopće ne želim ulogiravati i "potpisivati" sa svojom IP adresom. Uglavnom u reply objasnim situaciju i zatražim brisanje računa. Nerijetko od admina dobijem i adrese onih koji su otvorili račun za "further legal actions". Međutim, FB, kao i Google nema normalan support osim za developere, ali oni su, kao, drugi odjel i ne mogu mi pomoći.
karabaja je offline   Reply With Quote