View Single Post
Staro 02.01.2014., 01:16   #254
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nakon relativno dugog koristenja moto g mogu rec samo da je ovaj mob yebeno cudo . Radi kao zmaj,fluidno, brzo i stabilno. Uz nova launcher mobitel je avion i radi bolje nego note 2.1 gb rama mu nije nikakav nedostatak jer je 300 mb uvijek free. gore navedeni bugovi su i dalje prisutni ali su rjeseni u kitkatu koji sad dolazi na UK verzije. Jedino je kamera sranje al i to kazu da su popravili u kitkatu i da su slike puno ostrije. Komunikacija izmedju roma i baterije ( citaj kernel) je toliko dobra da je normalno da mi mob radi 2 dana uz masakriranje, a 3 dana uz normalno koristenje. Zamjeram im jedino sto su slagali ovih 4.5 inca kad je 0.5 inca otislo na sistemske tipke. Sve u svemu odlican posao motorole, i uzimam zasigurno jos jedan kao drugi uredaj
Vidim da ti smeta veličina virtualnih tipki pa ti preporučam da ih smanjiš. Sad se ne sjećam na pamet koja je difoltna veličina(možda 40 ili čak nešto više). Ja sam imao na vremešnom HD2 smanjeno na pola manje i uredno sam pogađao tipke. Sad nisam siguran ali mislim da ima u Gravityboxu taj tweak, a ako nema samo pogledaj na xda navbar height za moto g ili neki univerzalni pa si povećaj iskoristiv prostor . Druga opcija je da kad dođe staviš ParanoidAndroid rom koji ima Pie controls koji ti zamijene te tipke. Izgleda ko pie graph koji ti "izađe" iz dijela ekrana koji dodijeliš, npr kad dodirneš donji rub ekrana. Btw hvala za mini review ja također razmišljam o moto g otkad je jedan kolega s posla uzeo.
bg_4_l je offline   Reply With Quote