View Single Post
Staro 21.11.2013., 15:29   #31
DarioGTI
Registered User
Moj komp
 
DarioGTI's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 27
Prvi Hot Pursuit, U2, Most Wanted (prvi, pravi), su po meni oni NFS koje vrijedi igrati. One starije prije HP2 baš i nisam igrao, tako da o njima nebih govorio. Carbon je OK za ubit vrijeme, ali se brzo prijeđe. Pro Street mi se sviđa jer je nešto drugačije od prijašnjih nastavaka, zanimljiv za igrat, razno-razne postavke i dobra grafika (ono što se NFS-u mora priznati jest zaista dobra grafika u svakom sljedećem nastavku). E onda, poslije PS-a nam dolazi Undercover, igra je prelijepa, priča je OK, ali očajno fali pravi tuning, handling auta je blago rečeno nešto najgore što sam imao prilike igrati. Vozim 250, i samo dotaknem strelicu za lijevo, auto skrene maltene kao da vozim 30. Katastrofa. Ove kasnije nastavke nisam u mogućnosti igrati, ali po YT gameplay snimkama vidim da jedino grafika napreduje (ali kao da je u zadnja 3-4 nastavka stala i ne razvijaju je više). World igram jednom u mjesec dana, uglavnom dok pada kiša i nemam šta drugo radit.

Upropastili su jedan serijal uz koji su mnogi od nas odrasli, HP2, U2, MW... To su igre koje i dan danas mogu zaigrati, i neće mi nikada dosadit.

Neznam zaista što bi NFS sada trebao postati da bi se izvukao iz gogija u koje se uvalio...

...Možda Underground 3?
DarioGTI je offline   Reply With Quote