View Single Post
Staro 18.10.2013., 22:39   #392
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Bit ću jako kratak Oduvijek više volim nvidiu, ali sada je velika dilema.
Konfa je pod "moj komp" i sad je vrijeme kupavanja grafičke, mislio sam uzeti 660 polovnu ali je previše cijene , onda 760 vidim dobra grafa jako ali opet nemože sve na max i tako dalje.
770 je toliko skupa da se konfa cijela jeftinija može za taj novac složiti.
A R9 280 je po performansama jači od 680 gtx olalaa ali je ati ......
nema physx i driveri su upitni.... cijena mu je nešto veća od 760...... ako je dobavljiv po onim shopovima sa nabave.net

Koja su vaša mišljenja u ovoj trilemi?
Nemam ništa protiv nVidia-e, ali ovo s driverima mi vec ide na onu stvar. Pa u zadnjih pola godine nVidia je imala super sranja s driverima i GTX700 serijom, a AMD nikakvih problema, čak su ih značajno popravili tj. poboljšali performanse... ne kuzim koliko su te prastare informacije o ATi (AMD) driverima da ljudi jos kroz to percipiraju AMD grafe, a informacija odavno nije istinita. Dajte se vise otkacite s tim pricama o ATi driverima jer su to bedastoce. Nema nikakvog razloga za strah od ATi grafickih zbog drivera.

To sto ti zelis nVidia grafu je stvar odabira, ali nemoj spominjat drivere u tom kontekstu jer su nVidia driveri tek nedavno opet dovedeni u red.

Meni se ipak 660 čini kao optimalni izbor. Palit GTX660 za 1300kn i bok. Ili 650Ti Boost za koju stoticu kuna manje. Polovne 660-ke se ne isplate jer ih često cijene gotovo kao da su nove, što nema smisla.
JC Denton je offline   Reply With Quote