View Single Post
Staro 06.10.2013., 04:25   #3060
skyr im
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: zg
Postovi: 3
Citiraj:
Autor vex69 Pregled postova
Trolololo???

A da pitaš u Bnetu?? Sigurno imaju ono što tebi treba.
nemaju.
dakle:

osoba koja je provela bnet-ov internet ne živi već koju godinu u stanu i prodala je stan mojem stanodavcu i napomenula mu kako su internet + tv provedeni. međutim, ista ta osoba ili ona koja je živjela prije mene, je fizički uklonila router i odnjela ga sa sobom. dakle, mnogo je razloga iz kojih se ne mogu obratiti bnet-u. 1.je jer nema osnove da dobijem novi router jer nemam stari,pa realno kvar na nj ne postoji, dakle jedino mi mogu naplatiti po punoj cijeni novi a netko je možda router prodo il uzeo sebi, a 2, apsolutno ne želim kao studentica podstanarka otvarati pandorinu kutiju nestanka routera jer boga pitaj zašto ga je netko uzeo. želim mir u stanu i na studiju a ne 1000 pitanja i probleme.

molim vas, nemojte mi komplicirati,nemam koga pitati,samo mi je potrebna informacija: s obzirom na to da bnet ima specifični router s onim šerafićem: koji mogu kupiti u slobodnoj prodaji a da odgovara? samo mi treba ime firme i modela. molim vas, jer internet mi je neophodno potreban a sama pretpleta na ovaj način apsolutno propada i bacam novac na ništa. hvala.
skyr im je offline   Reply With Quote