View Single Post
Staro 02.10.2013., 06:31   #366
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Za 2000 kn uzmeš Gigabyte istih performansi.

ne mogu prežalit što u ovo vrijeme, prošle godine nije izbačena ta grafička, prejebeno nešto. tri venta, mora da to hladi milina jedna. ja sam uzeo referentnu gainward s jednim ventom, je da ne ide nešto pretjerano vruće i ona hladi oko 75 mi je sad temp, jedino ljeti u 7 i 8 mi pređe 80 pa bude 81-2 stupanj, jednom sam 83 vidio, ali to je zato jer nemam klimu u sobi i to je bilo kad je bilo ono baš najtoplije, u odnosu na nekad to je ok temperatura, sada mi je cijelo vrijeme oko 75-6 dakle, dva mjeseca je malo škakljivo kada je u pitanju temperatura jer tad bi mogla riknut, ovaj ostatak godine mogu mirno spavat.

ali ponavljam, žao mi je ko psu, što lani nisu izbacili ovakvo nešto za 2000 kuna, i još tri venta pa od toga ne može bolje, a da ne govorim da je u razini moje 660Ti po perfomansama, ja svoju platio 2650. ali treba uzet u obzir, da sam džabe dobio Borderlands 2 kojeg ljudi plaćaju 250-300 kuna. pa barem nešto, ali generalno krivo mi je jako što nemam barem dva venta na grafulji, i to si više nikada neću dopustit, nije da zvrji jako čuje se normalno da je glasnija od ovih s dva venta ali najviše mi je krivo radi hlađenja grafičke, jer u ljetnim mjesecima ova tri venta puno znače. no šta je tu je, više nikada ne kupujem referentnu i to samo zato jer ima samo jedan vent, to je ipak glupost. preveliko opterećenje na jednom ventu, i ne hladi onako kako hlade 2 ili 3, a grafulji puno znači kada su temperature niže u full loadu. no neću cmizdrit više, čestitam svima koji će imat priliku ovu ljepoticu stavit u svoje kućište, gigabayt ima ružne grafulje, ali su po pitanju hlađenja i kvalitete u samom vrhu, mislim da su oni i izbacili tu foru s tri venta, odnosno najviše kod njihovih proizvoda vidim 3 venta, ovi ostali su još uvijek na dva a ja specos na jednom.
praskatonick je offline   Reply With Quote