Citiraj:
Autor 1v@n
U Top Gearu su pokazali da X5/X6 i slično ne može ni po blagoj travnatoj uzbrdici, a po terenu još manje.
Ne znam što fali jednom Nissan X-Trailu ili Pathfinderu osim toga što nema BMW, Mercedes ili Porsche značku? Uz sve na listi doplata, možda se i cjenovno približi nekom od ovih, ali na listi doplata kod X5 nema terenskih mogućnosti 
|
Nema bas cesti od mokre trave. Ima od makadama i sl. sa rupama i sl. na cemu su SUVovi bolji od obicnih auti u svakom sl.
Nema usporedbe izmedu Nissana i X5. Bar ne X-Traila i sl. Murano vec da. Terenci koliko su bolji na terenu, tolko su gori na normalnoj cesti. SUVovi se obicno najcesce voze na normalnoj cesti i onda su logican izbor. Vozi se 100km do gradilista i onda jos 10 po makadamu ili sl. Ili neko ide svaki vikend na ribolov u vikendicu itd. Pathfinder je ogroman auto, dosta veci od x5 i muka po gradu. X-Trail je jos iz 90tih, kamionski mjenjac, straznja klupa ko klackalica i traktorski motor.
Da imas firmu koja prodaje svoje proizvode u najbogatije zemlje na svijetu i posluje sa jako bogatim ljudima sigurno ih nebi vozio okolo u X-Trailu. To je tak jasno.