View Single Post
Staro 27.06.2013., 04:18   #300
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891


Radi normalno bar Skyrim, Crysis 3 i Metro l.l. Kartica je brza ko maksimalno overclockirana 670. TF je necujan i radi samo na 44% sa temp oko 75 ali ima jako puno rezerve za narihtavanje jer je sa 50% jos uvijek necujan a temp je ispod 70. Sa 100% je temp 56c kaj govori kakave je hladnjak mrcina i cak ni tad nije iritantan ni prebucan. Stvarno su ga sklepali dobro i velki venovi rade super. Tiho ko DC2 ali i puno mocnije kad se zavrti malo brze. "Best buy" kod nas bez sumnji, gtx 770 ali bit ce i gtx 760 jer nije puno drugacija, osim malo "slabijeg" PCBa koji je izgleda bolje nego na mnogim drugim modelima koji koriste kratki PCB.

Kaj se drivera tice, gore je ova zadnja beta. Sam sam iscupo jednu gafu van, stavil ovu, pricekal par trenutaka, restart i sve radi. Skyrim sa teksturama ide bez problema zakucan u 60fps, prakticki non stop. Metro sam probal i sa 2xssaa i tak ga igrao dobrih sat vremena i nema nikakvih problema, osim sto FPS u u zahtjevnim djelovima pada ispod 30fps kaj je za ocekivat sa 2xSSAA. Crysis 3 mi se nije dalo puno igrat ali ono malo kaj sam odigral ide bez problema. Stavil sa BF3 da se skida pa bum navecr probal i to jer je to glavni izvor problema.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 27.06.2013. u 08:50.
MAGARAC je offline   Reply With Quote