View Single Post
Staro 20.11.2002., 16:09   #17
zoro
Premium
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: zagreb
Postovi: 112
Moram priznati da je pravo zadovoljstvo biti na ovom forumu . Zatražim malu pomoć-savjet , a dobijem puno više od onog što sam tražio. Informacije sa neta su OK , ali iskustvo i preporuke iz prve ruke su nezamjenjive. Mislim da sam donio definitivnu odluku , kupujem Gigabyte 9000pro , ona mi je nekako najpouzdanija . Istina Radeon 8500 je jači , ali postepeno izumire i to je prevagnulo , jer obe su kartice što se mene tiče , super .
Zadnja 2-3 dana sam se dopisivao sa nekim tipom na hinetovom forumu koji je tražio ispočetka 800 kn za svoju 9000pro od connect3D firme , a ja sam nudio 600 . On je na kraju ponudio za 700 , a ja nisam davao više od 600. On je na kraju uvrijeđeno odustao jer hoće , pazi sad : " dobiti realnu cijenu za svoju karticu " , koja btw u pentagramu košta 784 kn , a korištena je 15 dana . Sada traži naivčinu za 750 kn po forumu . Maja Radeonka stiže za 3-4 dana na 3 rate po 300-tinjak kuna .

Svima hvala na savjetima , ali to nije sve . Samo se preselite na drugu temu. Priča se nastavlja.

Zoran
__________________
zoran
zoro je offline   Reply With Quote