View Single Post
Staro 09.01.2013., 09:16   #15
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Citiraj:
Autor Mejzlik Pregled postova
@jopis

ne kuzim cemu takav stav?
Tih 11mm je i meni osobno velika razlika u visini ekrana, tj. jos veca nemogucnost koristenja mobitela jednom rukom. Kad se vec cilja na tko ima veceg, onda su tu Note i Note II...

Xperie P i S po dizajnu rubova mi nisu nikako lezale u ruci, kao i iP 4/4s/5, a ovaj s jos vecim dimenzijama i ispoliranom zadnjom stranom po meni ima i jos vece sanse za ispadanje iz ruke...
Ivo i ja smo frendovi private

Stav je takav kakav je, moj je
Znaš onu, sto ljudi, sto ćudi.
Pa ja ne bi svoju P dao niti za jedno samsungovo jaje, ne znam o kakvom ti ležanju u ruci briješ -.- Pogotovo te frajerske fore, ono, e, mobitel je smeće jer ne mogu jednom rukom doć od ruba do ruba ekrana, druga ruka mi treba za popravit nageliranu frizuru

OnT - nisu mi bistri sa tim ZL modelom, to je trebao biti lower spec model u odnosu na Z, a na kraju ide van kao mob istih specsa, 7mm kraći, a deblji, teži, samo bez waterproof certifikata i bez hdr-a na kameri. Cirkus.

Čini mi se da sam si našao novi cilj za kupnju umjesto T-a, čim mi istekne pretplata na proljeće
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline