View Single Post
Staro 24.08.2012., 20:16   #6
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Presao danas u par sati igru. Razbibriga sa napucavanjem

Par pluseva, Metroplex je ludilo prikazan, barem su to pratili po loreu, Grimlock kojega je preradija Shockwave, malo totalno razlicito od G1 Transformersa al jebat ga, igranje sa njim je zabavno. Par stileva igre, od chargera do cloakera pa se prilagodi.

Koji minus, nema vise biranja jednog od 3 lika po misiji sa njihovim plusevima i minusima, nema char specific oruzja, tipa Null Rays za Screamera i topce od Meggsa. Sad svi mogu sve koristit...malo glupo.
Borba iz prvog djela je nekako usporena, sad imas delay za transformaciju, tako da nema vise vehicle modea i juris, opali par puta topom, kad dodjes blizu nekoga transform i melee, close combat je oslabljen tako da nema vise 1-hit-kill sistema.

Voznja vozila misem je jebena katastrofa, tako je mis osjetljiv da se odbijas od unutrasnje strane krivina i zapinjes na svaki kurac, jos ako boostas + nitro nema shanse da drzis pravac. A itako u igri imas sve skupa 30 sec voznje tako da je to promasen dio. Transformacije u auta su za borbu gotovo beskorisne, al tenk il helic su bolesno korisne.

Imam osjecaj da je prvi dio bio duzi za igru, a boss fights u prvom djelu su bili nemjerljivo bolji, ovdje ih ni nema. Zadnji fight nit ne racunam.

Upgrade oruzja i neke opreme je kako tako, upgradeao par oruzja, druga ignorirao, mine i boostere za 2x dmg nisam ni koristio. Trazenje audio logova sam probao, al je igra vise manje brza i zavirivanje u svaki kutak levela vrlo brzo dopizdi.

Sve skupa, zabavno za ubit popodne.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote