View Single Post
Staro 27.06.2012., 21:14   #26
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Razlika je 5%, a s obzirom na popularnost i prednosti Androida, mislim da je razlika definitivno premala, tj trebala bi biti puno veca da bi WP uređaji bili konkurentni.
Misliš, odličan design kod L800, uporabljiv je OS, dosta ispoliran (što se performansi tiče)... Drugi telefoni su i jeftiniji (pa Iphone 4 koji je sličan, ima sličnu cijenu)
Citiraj:
Autor seno Pregled postova
Ne vidim tu prednost androida koja bi smanjila cijenu "puno" da bi WP8 bio konkurencija. Vecina ljudi koji komentiraju "WP7" kazu da je sranje jer je milion godina iza droida... ajmo bit realni po cemu? Sta mi treba xxx widgeta za vrijeme da stoji na screenu itd.. Bluetooth (uzimam sebe kao primjer) nije mi nikada nedostajao a koristim WP7 vec godinu dana.
Da instaliram brdo aplikacija koje necu koristiti?
Da moram staviti custom ROM da mi radi normalno?
Hehe ne zelim zapoceti svadju, ali puno stvari koje se navode kao mane su rijeseni na drugi nacin (ako pocne neko o igrama nabavite sebi konzole xD). WP7 nije za svakoga, vec za ljude koji se zele gotiviti a da ne cackaju po telefonu do 3 ujutro. (nekada mi je to bilo fora vise ne). Navodim opet moja tacka gledista, 100% se nece svi sloziti (mozda niko i nece).
Android je dobar i loš, osobno meni je jako dobar, velik comunity, open source i sve šeme, ali out of box je dosta problematičan, čak i na nekim flag shipovima tipa One X.
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Upravo tako....WP ima neki svoj management za mt....i sam odlučuje šta radi u backgroundu a šta se gasi....ima ja mislim ograničenje 7 ili 9 applikacija što mogu raditi u backgroundu ili čekati na push....

Whatsapp i Viber,te FB messenger su neupotrebljivi u večini slučajeva na sadašnjim WP modelima....mislim na stanje s pushom..... pun net oko toga...

Good luck WP8
iOS mi je isto sranje radio, kao da nije ima push koliko je kasnilo, i zajebavalo.

Šta se tiče WP8 tu očekujem jako veliku prednost zbog kompatibilnosti s W8, a to je jako veliko tržište + opet su zadali "kote" znači neće bit kao u Androida xx različitih uređaja i specifikacija.
Baja 001 je offline